Koks maistas gali paįvairinti jūsų seksualinį gyvenimą?

juros gerybesKai pagrindinė pokalbio tema yra prekės suaugusiems, neretai įsivaizduojame tik įvairią tam pritaikytą aprangą ar kitas detales. Ir tai yra didelė problema, kadangi daugelis pamiršta dar vieną dalyką, kuris gali daryti pakankamai didelę įtaką jūsų seksualinio gyvenimo kokybei – kalbame apie maistą.

Jūros gėrybės
Jūros gėrybės yra neabejotinai labiausiai jūsų dėmesio vertas maistas, kuriuo galite kur kas paįvairinti savo seksualinį gyvenimą bei sustiprinti jo metu gaunamus pojūčius. Praktiškai visos jūrų gėrybės yra afrodiziakai, kas reiškia tai, jog šie produktai gali padidinti jūsų seksualinį susijaudinimą. Taip, rinktis vienokių ar kitokių žuvies kepsnių prie seksą tikrai nereikėtų, kadangi nors ir prives prie malonių pojūčių lovoje, bet geriausiu atveju tai bus miegas po sočios vakarienės. Geriau rinktis nedideles, bet kur kas stipresnį afrodiziakų efektą turinčių produktų porcijas – tokį efektą geriausiai suteikia kalmarai ir krevetės.

Avokadas
Avokadas yra pakankamai specifinio skonio maisto produktas, ko pasekoje nemaža žmonių dalis jo nenaudoja savo maisto racione. Visgi, faktas, jog net jei ir nemėgstate šio produkto, išbandyti jį jei ne valgio, tai seksualinių pojūčių labui, yra išties labai patartina. Taip yra dėl to, nes avokado afrodiziakinis efektas yra ypač stiprus, ko pasekoje ši daržovė neretai yra įvardinama kaip vienas iš stipriausių egzistuojančių afrodiziakų. Ir negalvokite, jog norint jo poveikio jums reikės su šaukšteliu kimšti specifinio skonio avokado masę į pilvą – taip tikrai nėra. Galite paruošti romantiškas salotas, kuriose avokadas tikrai nebūtinai turi būti dominuojantis produktas – vien jau jo buvimo jose, net jei jis ir bus pakankamai simbolinis, pakaks tam, kad maisto dėka būtų sužadinta tiek jūsų, tiek ir jūsų partnerio aistra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s