Kaip už prezervatyvus sumokėti mažiau?

Vieno prezervatyvo vidutinė kaina yra išties nedidelė, tačiau juos perkant nuolatos išleidžiamos sumos susidaro pakankamai nemažos, todėl klausimas „kaip už prezervatyvus sumokėti mažiau?“ iškyla vis didesnio žmonių skaičiaus galvose. Būtent į šį klausimą šiandien ir atsakysime, pasidalindami keletu patarimų, kurie padės sutaupyti perkant šias kontracepcijos priemones.

įvairūs prezervatyvai

Pirkite prezervatyvus internetu
Iki pat šiol pakankamai daug žmonių prezervatyvus perka įprastose parduotuvėse, tai pagrįsdami tuo, jog tai yra patogu. Vis dėlto, jei finansinis aspektas jums taip pat yra svarbus, šių prekių pirkimą įprastuose prekybos centruose vertėtų iškeisti į jų pirkimą specializuotose internetinėse parduotuvėse. Taip yra ne tik dėl to, jog internetinėse prezervatyvų parduotuvėse galite rasti žymiai didesnę jų pasiūlą, tačiau ir dėl mažesnių prezervatyvų kainų jose, ką lemia milžiniška konkurencija tarp internetinių šios srities parduotuvių, dėl kurios prezervatyvus iš tokių parduotuvių verta pirkti ne tik dėl mažesnių standartinių prezervatyvų kainų, tačiau ir dėl dažniau vykdomų įvairių akcijų.

Nesirinkite garsiausių gamintojų gaminių
Taip, žmonės netgi labai mėgsta rinktis garsiausių kompanijų, kaip Durex ar Skins, pagamintus prezervatyvus, nes žmonių galvoje yra susiformavusi nuomonė, jog populiariausi gaminiai dažniausiai yra geriausi. Taip, ši nuomonė tikrai nėra klaidinga, tačiau jos vadinti šimtu procentų teisinga taip pat negalime, kadangi tarp vienodai aukštos kokybės prekes gaminančių prezervatyvų gamintojų neretai išsiskiria ne tie, kurių gaminamų prezervatyvų kokybė būtų ypatingai aukšta, o tie, kurie gali sau leisti į reklamą investuoti didesnius pinigus. Būtent dėl to, vietoj pačių populiariausių prezervatyvų gamintojų, kurie dėl milžiniško populiarumo gali sau leisti užsidėti kiek didesnius prekių antkainius, rinkitės kiek mažesnio populiarumo, tačiau ne ką mažesne kokybe garsėjančias kompanijas – nusivilti neteks nei dėl įsigytų prekių kokybės, nei, tuo labiau, dėl kainos.

Prezervatyvus pirkite dideliais kiekiais
Perkant prezervatyvus didesniais kiekiais, siekiančiais bent keletą dešimčių vienetų, neretai jums bus taikoma mažesnė kaina nei įprastai. Vis dėlto, šioje vietoje per daug neįsijauskite bei nepirkite prezervatyvų bent keletui mėnesių į priekį – prezervatyvai, kaip ir absoliučiai visi dalykai, dėvisi, todėl naudojantis prieš keletą mėnesių įsigytu prezervatyvu apvaisinimo galimybė bus didesnė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s