Esminiai prezervatyvų pirkimo internetu privalumai

Iki pat šiol Lietuvoje prezervatyvus žmonės dažniausiai perka artimiausiose parduotuvėse, laikydami tai pačiu patogiausiu bei pigiausiu variantu. Vis dėlto, veikiausiai tai yra tiesiog nepakankamo informuotumo padarinys, kadangi visos prezervatyvų pirkimo alternatyvos nublanksta prieš jų pirkimą internetu – būtent apie tokio prezervatyvų pirkimo būdu pagrindinius privalumus šiandien ir kalbėsime.

prezervatyvai

Idealus patogumas
Faktas, jog patogesnio būdo pirkti prezervatyvus už jų pirkimą internetinėse parduotuvėse tikrai nėra. Taip, skirti nuo keleto dešimčių minučių iki valandos dėl nuėjimo/nuvažiavimo iki artimiausios parduotuvės tikrai nėra sunkus darbas, tačiau ar tai yra patogiau už šių prekių pirkimą net neišeinant iš namų? Naudojantis specializuotų internetinių prezervatyvų parduotuvių paslaugomis prezervatyvus galite pirkti betkuriuo paros metu skirdami tam vos keletą minučių, o užsakytos prekės jus pasieks dažniausiai jau kitą darbo dieną, kurjeriams atvežant jas į jūsų namus – tenka pripažinti, jog prezervatyvų pirkimas artimiausioje parduotuvėje pradeda atrodyti kaip pakankamai nepatogus šių prekių pirkimo būdas, jei lyginsime su minėta to alternatyva.

Mažesnės kainos
Taip, prezervatyvai, bent jau iš pirmo žvilgsnio, tikrai nėra ypač brangi prekė – už vienetą dažniausiai tenka sumokėti vos nuo trijų iki keturių dešimčių euro centų. Būtent dėl to, žmonės neretai, pirkdami prezervatyvus, nekreipia dėmesio į jų kainas –„juk keletas centų nieko nepakeis“, mąsto daugelis. Vis dėlto, minėti keletas centų, kuriuos suteikia galimybę sutaupyti specializuotos prezervatyvų internetinės parduotuvės, ką lemia vyraujanti tarpusavio konkurencija, yra išties svarbūs jei žvelgsime į ilgesnį laikotarpį. Jei prezervatyvais naudojatės nuolatos, tuomet maždaug šimtą per metus įsigyti veikiausiai teks, o šimtas prezervatyvų, už juos mokant maždaug 5-6 centais mažiau, kiek vidutiniškai ir skiriasi kainos tarp prezervatyvų didžiųjų prekybos centrų tinkluose ir internetinėse prezervatyvų parduotuvėse, leistų jums sutaupyti bent keletą eurų. Taip, tai nėra ypatingai didelė pinigų suma, tačiau jei prezervatyvus naudojate dažniau, ar jei tiesiog pažvelgtume į ilgesnį, keletą metų siekiantį laikotarpį, tuomet jūsų potencialiai sutaupoma suma pradėtų siekti netgi ir dešimtis eurų, o tai yra pakankamai solidžios pinigų sumos. Visa tai puikiai atspindi, jog ilgame laikotarpyje naudojimasis elektroninėmis parduotuvėmis perkant prezervatyvus tikrai apsimoka – ne tik kokybės bei pasiūlos, bet ir finansiniu aspektu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s