3 populiariausios kontraceptinės priemonės

Kontracepcinės priemonės yra tikras 21-ojo amžiaus žmonių išsigelbėjimas, kai lytiniai santykiai tampa nuolatiniu užsiėmimu, o galimi tokios veiklos padariniai yra išvengiami būtent kontracepcinių priemonių dėka. Šiandien aptarsime 3 populiariausias kontracepcines priemones, kurias pastaruoju metu žmonės renkasi dažniausiai.

kontracepcija

Spiralės
Spiralės – tai kontracepcijos priemonė, kuri dažniausiai yra naudojama jau gimdžiusių moterų, kurios artimiausiu metu apie nėštumą negalvoja. Spiralės yra puikus pasirinkimas jei norima užsitikrinti ilgalaikę apsaugą nuo nėštumo – spiralės savo efektyvumą išlaiko maždaug penkerius metus. Taip pat, spiralės išsiskiria tuo, jog jos nereikalauja didelių investicijų – spiralių įdėjimo proesas kainuoja pakankamai nedaug, o ir tolimesnių investicijų iki pat spiralės išėmimo ši kontracepcinė priemonė nereikalauja.

Prezervatyvai
Tai, jog prezervatyvai taip pat patenka tarp didžiausią populiarumą turinčių kontracepcijos priemonių, taip pat nėra staigmena, kadangi juos jau galime vadinti šios srities klasika, kurią ypač mėgsta tiek įvairaus amžiaus vyrai, tiek ir moterys. Taip yra dėl to, nes prezervatyvais naudotis yra ypač patogu – identiška situacija ir juos įsigyjant, ką galima padaryti absoliučiai visose prekybos vietose. Taip pat, šios kontracepcinės priemonės išsiskiria ir ypač patogiu naudojimu, po ko gali atrodyti, jog prezervatyvai tiesiog neturi minusų. Vis dėlto, vienas yra – tai prezervatyvų kainos. Taip, vienas prezervatyvas kainuoja, atrodytų, nedaug – dažniausiai vos apie tris-keturias dešimtis euro centų. Vis dėlto, jei kalbėsime apie nuolatinį šių kontracepcijos priemonių naudojimą, kai kiekvieną mėnesį yra sunaudojama bent apie dešimtį prezervatyvų, tai paverčia šį nedidelį nuolatinį pirkinį į nemenką jūsų pajamų dalį „suryjančią“ pramogą.

Hormoninės tabletės
Hormoninės tabletės yra ne ką mažiau populiaresnė kontracepcijos priemonė nei prezervatyvai ar spiralės ir tai yra suprantama – hormoninės tabletės yra tiesiog idealus pasirinkimas moterims, kurios nuolatos užsiima lytiniais santykiais, tačiau artimiausiu metu susilaukti atžalų neplanuoja. Taip pat, hormoninės tabletės tikrai “nesikandžioja“ ir finansiniu aspektu. Vis dėlto, hormoninės tabletės turi ir minusą – tai yra faktas, jog šiose tabletėse esantys hormonai gali kauptis kepenyse. Vis dėlto, ypač saugantis pirmąjį tablečių naudojimo mėnesį bei nuolatos naudojant prevencinį preparatą, betkokio potencialaus žalingo tablečių poveikio galėsite išvengti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s