Pagal ką turėtumėte rinktis kontracepcijos būdą sau?

Šiomis dienomis apsisaugojimas nuo apvaisinimo nebėra tokia problema, kaip buvo prieš kelerius dešimtmečius, kadangi kontraceptikai šiomis dienomis išsiskiria ne tik kokybe, tačiau ir įvairove. Būtent pastarasis aspektas ir tapo nauja problema moterims – kokius kontraceptikus vertėtų rinktis? Būtent apie svarbiausius aspektus, pagal kuriuos reikėtų sau atsakyti į šį klausimą, šiandien ir aptarsime.

kontracepcijos būdai

Kokiam laikotarpiui jums reikalinga kontracepcija?
Laikotarpis, kuriam jums yra reikalinga kontracepcija, yra vienas iš pagrindinių aspektų, pagal kuriuos reikėtų rinktis kontracepcijos priemones. Taip yra dėl to, nes skirtingi kontraceptikai gali jus apsaugoti nuo apvaisinimo skirtingam laiko tarpui, todėl rinktis tokius kontraceptikus, kurie atitinka jūsų norus, yra ypač svarbu. Prezervatyvai yra efektyvūs tik vienos lytinės sueigos metu, o kontraceptinės tabletės gali veikti tik tam tikrą ribotą laiko tarpą, todėl tai yra idealūs pasirinkimai kalbant apie trumpalaikę apsaugą nuo apvaisinimo. Tuo tarpu negalvojant apie atžalas ilgesnį laiko tarpą, išlaidauti nuolatos investuojant į minėtus kontracepcijos būdus tiesiog neverta – labiau apsimoka rinktis ilgesnį laiką efektyvumą išlaikančius kontracepcijos būdus, kaip pvz. spirales.

Kiek lėšų galite skirti kontraceptinės priemonėms?
Finansinis aspektas, kaip ir praktiškai visose kitose gyvenimo srityse, taip ir šioje turi pakankamai didelę reikmę atliekant esminį sprendimą – renkantis kontracepcijos priemones, kurias naudosite. Taip yra dėl to, nes skirtingų kontracepcijos priemonių kainos skiriasi, tad nuo to iš esmės priklausys jūsų išlaidos žvelgiant į ilgalaikį pasirinktų kontracepcijos priemonių naudojimą. Jei nesate priversti skaičiuoti kiekvieno išleisto euro, tuomet veikiausiai patogiausiu bei lengviausiai naudojamo sprendimu galėtume įvardinti tiek ir milžinišką populiarumą šiomis dienomis turinčius prezervatyvus, tiek ir kontraceptines tabletes. Vis dėlto, jei pinigai jums yra ypatingai svarbus faktorius, tuomet verčiau rinkitės mažiau išlaidų reikalaujančius kontracepcijos būdus, kaip spirales ar injekcijas.

Ar turite atsitiktinių partnerių?
Atsakyti sau į klausimą ar galite artimiausiu metu turėti atsitiktinių partnerių yra ypatingai svarbu renkantiskontraceptines priemones. Taip yra dėl to, nes vienos kontraceptinės priemonės apsaugo nuo dalies lytiniu keliu plintančių ligų, kai tuo tarpu kitos to nedaro, todėl šiuo aspektu, tinkamai įvertinti riziką bei jos išvengti yra išties labai svarbu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s