Patarimai naudojant prezervatyvus

Prezervatyvai yra lengviausiai naudojama kontracepcijos priemonė, todėl atrodo, jog kažko nežinoti apie tinkamą jų naudojimą yra ne tik rizikinga, tačiau netgi ir gėdinga. Vis dėlto, tenka pripažinti, jog dalies dalykų nežinojimas apie prezervatyvus yra ne gėdingas, o natūralus – yra dalykų, kurių apie jų naudojimą nežino netgi ir ilgą laiką prezervatyvus naudojantys žmonės, nors tai žinoti derėtų. Būtent apie keletą iš tokių dalykų šiandien ir kalbėsime.

apsauga nuo apvaisinimo

Prieš pirkdami – patikrinkite galiojimo datą
Neretai žmonės įsivaizduoja, jog prekių galiojimo data yra svarbi tik jei kalbėsime apie įvairius maisto produktus – ši nuomonė yra klaidinga, kadangi patikrinti galiojimo datą ypač svarbu ir perkant prezervatyvus. Taip yra dėl to, nes kuo daugiau laiko praėję nuo šios kontraceptinės priemonės pagaminimo – tuo labiau menksta jos kokybė, kas padidina prezervatyvo plyšimo galimybę. Būtent dėl to, stenkitės pirkti tuos prezervatyvus, kurių galiojimo data nuo pirkimo momento yra ilgiausia.

Rinkitės tik jums tinkančio dydžio prezervatyvus
Net jei ir parduotuvėje, kurioje esate, nėra jūsų dydžio prezervatyvų, o artimiausia parduotuvė – bent už keleto dešimčių kilometrų, vis vien nepirkite mažesnių arba didesnių prezervatyvų. Taip yra dėl to, nes mažesni prezervatyvai turi didesnę galimybė plyšti, o didesni gali žymiai lengviau nusmukti – visa tai kardinaliai padidina riziką šioms kontracepcijos priemonėms tinkamai neatlikti savo paskirties, todėl šiuo atveju geriau nerizikuoti.

Lubrikantas – geriausias prezervatyvo draugas
Taip, dauguma prezervatyvų gamintojų oficialiai skelbia, jog naudoja lubrikantą gamindami šias kontraceptinespriemones, tačiau dažniausiai naudojami lubrikanto kiekiai nėra pakankamai dideli. Puikiai žinoma tai, jog pakankamailubrikanto turintys prezervatyvai yra žymiai patogesni juos naudojant bei suteikia daugiau malonumo, todėl pasirūpinti ne tik prezervatyvais, bet ir lubrikantu, yra daugiau nei patartina.

Pasirūpinkite tinkama prezervatyvų laikymo vieta
Pasirūpinti tinkama prezervatyvų laikymo vieta yra ypač svarbu, nes esant netinkamoms laikymo sąlygoms, žymiai padidėja prezervatyvų tikimybė įplyšti. Būtent dėl to, pasirūpinkite sausa, nuo tiesioginių saulės spindulių apsaugota vieta, kurioje prezervatyvai turės galimybę be jokių problemų laukti tiek laiko, kiek tik reikės, kol bus panaudoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s