Kokiose valstybėse kontracepcijos priemonių kainos yra didžiausios?

Kontracepcijos priemonės subrendusiems žmonėms, kurie lytiniais santykiais užsiima tendencingai, yra tiesiog būtinos. Būtent dėl to, jomis, vykstant į dalį pasaulio valstybių, reikėtų pasirūpinti iš anksto, kadangi kai kuriose valstybėse kontraceptinių priemonių kainos yra ypač didelės. Būtent apie tokias valstybes, kuriose kontracepcijos priemonių kainos yra didžiausios, šiandien ir kalbėsime.

įvairios kontracepcijos priemonės

Australija
Australija yra viena iš ekonomiškai stipriausių valstybių visame pasaulyje, todėl ji išsiskiria tiek dideliais žmonių atlyginimais, tiek ir didesnėmis įvairių produktų bei paslaugų kainomis nei įprastai. Tai stipriai įtakoja ir kontracepcijos priemonių kainas šioje valstybėje – jos daugumoje jų platinimo vietų yra nuo keleto dešimčių iki daugiau nei šimto procentų brangesnės nei Lietuvoje, todėl jei keliausite aplankyti šios valstybės/žemyno, kontraceptinėmispriemonėmis veikiau pasirūpinkite iš anksto.

Didžioji Britanija
Vykdami į Didžiąją Britaniją, jei keliaujate į rečiau apgyvendintą vietovę ar tiesiog nedidelį miestelį, dėl kontraceptinių priemonių išankstinio pasirūpinimo galite nesijaudinti – kainos tokiose vietovėse dėl pakankamai nedidelės paklausos, lyginant su kainomis Lietuvoje, skiriasi tik minimaliai. Vis dėlto, jei kalbėsime apie didžiuosius Didžiosios Britanijos miestus, kaip Glazgą, Londoną ar Liverpulį,  juose gyvenantys tiesiog milžiniški gyventojų skaičiai sudaro išties didelę kontraceptinių priemonių paklausą, todėl tai, jog perkant kontraceptines priemones tokiuose miestuose sumokėsite žymiai daugiau nei sumokėtumėte įprastai, tikrai nėra jokia staigmena.

Prancūzija
Prancūzijoje situacija šiuo klausimu yra identiška tai, kurią matome ir Didžiojoje Britanijoje. Mažesnius gyventojų skaičius turinčiuose šios vakarų Europos valstybės miestuose susidaro pakankamai nedidelė kontraceptinių priemonių paklausa, ko pasekoje jų kainos yra išties nedidelės bei vargiai besiskiria nuo tų, kurias matome Lietuvos parduotuvėse. Vis dėlto, pažvelgus į didžiuosius Prancūzijos miestus, situacija pradeda skirtis kardinaliai – tokiuose šios valstybės miestuose kaip Paryžiuje, Marselyje ar Lilyje, kuriuose gyvena milžiniški žmonių kiekiai, susidaro tiesiog milžiniška kontraceptinių priemonių paklausa, kurią šios srities verslininkai puikiai išnaudoja, užsidėdami didesnius antkainius, nei galėtų užsiimdami verslu mažesniuose miestuose. Būtent dėl to, jei vyksite į didžiuosius Prancūzijos miestus planuodami juose praleisti bent keletą parų, nepatingėkite bei pasirūpinkite kontraceptinėmis priemonėmis iš anksto, kas leis ne tik neprarasti galimybės pasidžiaugti ir nuodėmingais šios valstybės malonumais, tačiau ir sutaupyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s