Skirtingoms moterims – skirtingi kontraceptikai

Dažniausiai moterys iš visų galimų kontraceptikų renkasi hormonines tabletes ir blogiausia, jog tai dažniausiai lemia ne vienokios ar kitokios moteris žavinčios šio kontracepcijos būdo savybės, o tiesiog faktas, jog būtent hormoninės tabletės tarp visų kontraceptinių priemonių moterims turi didžiausią populiarumą. Šiandien apžvelgsime alternatyvius kontracepcijos būdus, pritaikydami juos moterų tipams, kuriems tokios kontraceptinės priemonės turėtų tikti geriausiai.

įvairios kontraceptinės priemonės

Nuolatinius santykius turinčios moterys
Kažko originalaus moterims, kurios turi ilgalaikius santykius su vienu vyru, nesugalvosi – hormoninės tabletės joms yra geriausias pasirinkimas. Taip yra dėl to, nes jų efektyvumas siekia net 99.7 procento, o dar vienu dideliu privalumu tampa faktas, jog hormoninių tablečių naudojimą galima sustabdyti kai tik nebebus priežasties saugotis nuo apvaisinimo, kas yra tiesiog ideali kombinacija ilgalaikiuose santykiuose su kitu žmogumi.

Norinčios apsisaugoti nuo apvaisinimo ilgam laikui
Moterims, kurios nori nuo nėštumo apsisaugoti laikotarpiui, siekiančiam bent keletą metų, taip pat yra pasirinkimų : tiek implantas, kuris yra įvedamas po odą bei gali apsaugoti nuo apvaisinimo net iki keleto metų, tiek ir gimdos spiralė, kuri gali apsaugoti nuo apvaisinimo net iki penkerių metų. Taip, susitaikyti su tuo, jog vienas veiksmas neleis persigalvoti dėl nėštumo bent keletą metų, gali atrodyti išties nelengva, tačiau vien dėl abejonių išleisti žymiai didesnes lėšas prezervatyvams ar hormoninėms tabletėms tikrai neverta.

Užmaršioms moterims
Tyrimai parodė, jog net 20 procentų moterų, tendencingai vartojančių hormonines tabletes, kiekvieno ciklo metu bent kartą pamiršta laiku išgerti tabletę, kas nėra labai geras reiškinys. Tad jei manote, jog taip pat esate tarp šių dvidešimties procentų, o ilgalaikė kontracepcija jūsų nedomina, tuomet kontraceptinis žiedas yra geriausia galima alternatyva. Šis žiedas į makštį yra įdedamas iš karto po mėnesinių, išlaikomas ten apie 3 savaites, prieš mėnesines išimamas, o po jų vėl įdedamas – ir šitas procesas kartojasi tol, kol moteris nori apsaugos nuo apvaisinimo. Šis būdas nėra ypač populiarus, tačiau tenka pripažinti, jog jis yra ypač patogus – skyrus keletą valandų per dieną galima nebesirūpinti šiuo dalyku praktiškai visą mėnesį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s